"Me waardevol voelen als mens"



Hoogeveen

 

Dr. G.H. Amshoffweg 3
7909 AA Hoogeveen

   0528-857642
   barber.smit@ggzdrenthe.nl

Projectleider Barber Smit



Assen

Wijken Noorderpark en Peelo 

Paganinilaan 15
9402 VH ASSEN

   06-22089825
   theo.toering@ggzdrenthe.nl

Projectleider Theo Toering



Emmen

Emmen-Oost en Angelslo 

Statenweg 107
7824 CW Emmen

   088-8789630
   ron.den.ouden@ggzdrenthe.nl

Projectleider Ron den Ouden

Willemijn Kemp

Programmamanager Optimaal Leven

Willemijn.Kemp@ggzdrenthe.nl

Wout Diekman

Coördinerend onderzoeker

Wout.Diekman@ggzdrenthe.nl

Egbert Wesselink

Projectleider Optimaal Leven team i.o. gemeente Midden Drenthe

Egbert.wesselink@ggzdrenthe.nl

Femke Nijdam

Onderzoeker

Femke Nijdam

Algemene contactgegevens

Aanmeld- en informatiecentrum (0592) 74 14 14
Algemeen (0592) 33 48 00
Dennenweg 9, 9404 LA, Assen
Postbus 30007, 9400 RA , Assen